پیام تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت فرزندان رشید انقلاب و مطالبه جدی برای برخورد قاطع

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قروه، شهادت تعدادی از پاسداران انقلاب اسلامی را  در پی حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان تسلیت و تبریک می گوید و از خداوند متعال برای خانواده های پاک این شهدا صبر جمیل مسئلت می نماید.

امروز که دستان ناپاک استکبار در آستین گروهک های تروریستی هرچند وقت یکبار این ملت قهرمان را عزادار می نماید باید رویه های جدیدی در استراتژی های دفاعی ایجاد نمود چرا که استحکامات مرزی هرچند هم قوی و کم نقص ایجاد گردند با توجه به مرزهای بسیار طولانی ایران با کشور پاکستان و افغانستان باز هم چنین حوادثی قابل پیش بینی است.

کشورهایی که این گروهک ها در داخل آنان رشد و نمو می نمایند باید به این نتیجه برسند که اگر در داخل خود چنین گروهک هایی را سرکوب ننمایند جمهوری اسلامی ایران ناچارا برای سرکوب این گروهک ها در داخل آن کشورها اقدام کوبنده نظامی انجام می دهد. جمهوری اسلامی ایران برمبنای تکریم به تمامیت ارضی همسایه ها سال هاست که در برابر نقض تمامیت این کشورها برای سرکوب گروهک ها صبورانه عمل نموده است اما این تکریم آن چنان که شایسته است توسط کشورهای همسایه محترم شمارده نشده است و این کشورها باید بدانند اگر گروهک های تروریستی در داخل سرزمین های آنان سازمان دهی می شوند یا خود این کشورها با آنان همراه هستند یا توان مقابله با آنان را ندارند و در هر دو صورت سرکوب این گروهک ها در داخل سرزمین این کشورها جزو حقوق جمهوری اسلامی ایران است چرا که خون پاک فرزندان ملت ایران خط قرمز استراتژی های دفاعی و امنیتی ایران اسلامی است.

در این حادثه پاسدارانی عروج نمودند که برای نابودی اسرائیل پوتین ها را بسته  بودند و نباید از این ذخیره های عظیم اینگونه محروم شد. باید دست قدرتمند فرزندان این مرزوبوم برای مقابله جدی برای خشکاندن سرچشمه این گروهک ها باز گذاشت تا دیگر جراتی برای عزادار کردن ملت قهرمان ایجاد نگردد.

اگر همچنان با رویه های گذشته عمل شود قطعا تکرار این حوادث قابل پیش بینی است و نباید با ملاحظات غیرمعقول در سیاست خارجی، دست فرزندان این انقلاب برای سرکوب نوکران استکبار بسته بماند.

چطور است که آمریکا به بهانه حادثه یازده سپتامبر به خود اجازه می دهد لشکرکشی نظامی به چند کشور انجام دهد ولی جمهوری اسلامی ایران برای سرکوب گروهک های تروریستی در کنار مرزهای خود نباید مقابله نماید، این تناقضات آشکار در عرصه بین الملل تا چه زمانی باید ادامه یابد.

کشور افغانستان و پاکستان یا می توانند این گروهک ها را در داخل خود سرکوب نمایند یا اگر نمی توانند ولی اراده ای برای سرکوب آنان آنچه که در ظاهر بیان می دارند دارند باید خود حامی سرکوب این گروهک ها توسط جمهوری اسلامی ایران باشند. بنابراین این تناقضات آشکار کشورهای همسایه برای مقابله با گروهک های تروریستی قابل توجیه نیست و دیگر نباید با رویه گذشته با چنین تناقضاتی صبورانه برخورد کرد که اگر این اتفاق همچنان بیفتد، ذخیره های عظیم دفاعی که همان فرزندان برومند این سرزمین هستند و در جایی دیگر باید سرنوشت تاریخ را رقم بزنند، امروز در مرزهای داخلی پرپر می شوند و خواهند شد.